• Cumhuriyet Bulvarı Dumankaya Cadde Rezidans A Blok No:17
  • info@2dteknoloji.com

Merkezi Süpürge Sistemleri

Zemin süpürmek yaşam alanlarımızı temiz tutmak için gerekli ve sürekli yinelenen bir iştir ancak pek az kişi bu işten zevk alır. Elektrik süpürgesini odadan odaya taşımanız gerekir.

Merkezi süpürge sistemi, bu konuda size biraz daha kolaylık sağlarken iç mekân hava kalitesinde önemli bir iyileşme sağlar.

Bodrum, depo ya da evinize uygun bir yere konuşlandırılan ana vakum ünitesi, altyapı boru sistemi ve temizlik setinden oluşan merkezi süpürge sistemi, klasik temizlik süpürgelerinin aksine tozun evin içinde uçuşmasına izin vermez. Böylece ev içindeki alerjenlerin önemli ölçüde azalmasını, havanın temizlenmesini ve toz olma süresinin kısalmasını sağlar. Bu yönüyle astım ve alerji hastaları için faydalıdır.

Merkezi bir vakum sisteminin en büyük yararı, taşınabilir bir vakumdan daha fazla güç sağlaması yani daha yüksek emiş gücüne sahip olmasıdır. Ancak bu fazladan güç, fazladan gürültü anlamına gelmez. Merkezi süpürge sistemleri sessizdir, duyulabilecek tek ses emilen havanın sesidir. Ana vakum ünitesinin sesi ise bulunduğu odanın dışından duyulmaz.

Son yıllarda popüler hâle gelen ve yeni yapılara çoğunlukla dâhil edilen merkezi süpürge sistemlerini mevcut bir eve uygulamak da mümkündür.

Portatif süpürge sistemlerinden daha uzun ömürlü olan merkezi süpürge sistemleri, tıpkı bir banyo ya da mutfak tadilatı gibi evinize değer katar, dolayısıyla iyi bir yatırımdır.

 

Merkezi süpürge sistemleri ile ilgili sorularınız için Whatsapp destek hattımızdan yazabilir ya da 0 (216) 337 82 93 numaralı telefondan Müşteri Hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.