• Cumhuriyet Bulvarı Dumankaya Cadde Rezidans A Blok No:17
  • info@2dteknoloji.com

Su Arıtma Sistemleri

Vücudumuzdaki trilyonlarca hücrenin her biri, çalışmak için suya ihtiyaç duyar. Ancak önemli olanın suyun sadece miktarı değil kalitesi olduğu unutulmamalıdır.

Su, kaynağında ne kadar temiz olursa olsun temasta olduğu her noktada kirlenme riski taşımaktadır. Yerel yönetimler tarafından su toplama havzasından klorlanarak verilen ham su; isale hattı, depolar ve şebeke dağıtım boruları içinden geçerek nihai kullanım noktasına ulaşır.

Bu iletim hatları boyunca karşılaşabilecek sorunlar suyun kalitesini de etkileyecek, sonuç olarak sertlik, demir, manganez, ağır metaller, kötü koku, kötü tat, klor ve zararlı klor yan ürünleri, bulanıklık, asidiklik gibi su kalitesi sorunları olarak karşımıza çıkar.

Tüm bunlar, su artıma sisteminin son kullanım noktalarında yer almasının önemini ortaya koymaktadır.

2D TEKNOLOJİ olarak gıda güvenliği açısından uygunluğunu garanti eden NSF Belgesine sahip ve sektörlerinde dünya lideri çözüm ortaklarımıza ait, kalıntı ve partiküllere karşı yüksek performanslı filtrasyon sistemlerimizle en kaliteli, en sağlıklı içme suyunu kolayca elde etmenizi sağlıyoruz.

 

Su ihtiyacınıza uygun etkili çözümler hakkında bilgi almak için gerekli deneyim ve donanıma sahip ekibimize Whastapp destek hattımızdan hızlıca yazabilir ya da 0 (216) 337 82 93 numaralı telefondan Müşteri Hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.